BMW 7 Serie
745e High Executive M-Sport | Panoramadak | Laser LED | Massage | Driving Assistant
Direct kopen, basisprijs: € 38.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 38.950,-
LEASEPRIJS: € 641,96 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 7.790,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | BMW 7 Serie |
|---|---|
| Uitvoering: | 745e High Executive M-Sport | Panoramadak | Laser LED | Massage | Driving Assistant |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 2 april 2020 |
| Carrosserie: | Sedan |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 191.475 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 641,96 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 38.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | S-374-FN |
| Motorinhoud: | 2.998 cc |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 685 kg |
| Gewicht: | 1.970 kg |
| Wielbasis: | 307 cm |
| Hoogte: | 1.467 cm |
| Breedte: | 190 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.655 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Boordcomputer
- Regensensor
- Adaptieve Cruise Control
- Airconditioning
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- Exterieur
- Adaptief demping systeem
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch glazen schuif-/kanteldak
- Extra getint glas achter
- Glazen schuifdak
- Keyless entry
- Kleur wit
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 20"
- Metaalkleur
- Niveauregeling automatisch
- Panoramadak
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Sluitbekrachtiging
- Warmtewerende voorruit
- Warmtewerend glas
- Zonnescherm zijruiten
- elektrisch glazen kanteldak
- elektrisch glazen schuif-/kanteldak (dubbel)
- elektrisch glazen schuifdak
- elektrisch open dak
- elektrisch schuif-/kanteldak
- elektrisch schuif-/kanteldak met zonnepanelen
- elektrisch schuifdak
- elektrisch transparant schuif-/kanteldak
- elektrisch transparant schuifdak
- glazen kanteldak
- glazen schuif-/kanteldak
- panoramadak var. transparantie
- schuif-/kanteldak
- schuif-/kanteldak transparant
- schuifdak
- schuifdak (dubbel)
- schuifdak transparant
- Infotainment
- Audio installatie
- Audio installatie premium
- DAB
- Head-up display
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Spraakbediening
- Stuur multifunctioneel
- TV-ontvanger
- WiFi
- Interieur
- Achterstoel(en) met massagefunctie
- Achterstoelen elektrisch verstelbaar
- Achterstoelen verwarmd
- Airco automatisch
- Airco separaat achter
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Comfortstoel(en)
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Elektrisch zonnescherm achterruit
- Hoofdsteunen anti-whiplash
- Interieurklimaat vooraf instelbaar
- Lederen interieurdelen
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Luxe lederen bekleding
- Sportstuur
- Stoel ventilatie achter
- Stoel ventilatie voor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuurkolom elektrisch verstelbaar
- Stuur leder
- Stuur verwarmd
- Voorstoel(en) met massagefunctie
- Voorstoelen verwarmd
- Zwarte glans (piano)lak interieur afwerking
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 3
- Bandenspanningscontrolesysteem
- File assistent
- Grootlichtassistent
- Hill hold functie
- Nachtzicht-assistent
- Verkeersbord detectie
- Airbags
- Alarm
- Parkeersensor
- Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Achteruitrij assistent
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Bots herkenning en activatie
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Connected services
- Cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp
- Dodehoekdetectie met correctie
- Draadloze telefoonlader
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Keyless start
- Knie airbag(s)
- Kruisend verkeer detectie
- Laser LED koplampen
- Luchtvering
- M Aerodynamica
- Oplaadmogelijkheid
- Passagiersairbag
- Rijstrooksensor met correctie
- Rondomzicht camera
- Schakelpaddles
- Uitwijk assistent
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Zelfstandige rijstrookwissel
- Zij airbag(s) voor
- ASR